Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Охранник офисного помещения в Україні
  5. Охранник офисного помещения
Відправити резюме

Охранник офисного помещения

Заблокована
9 000 грн.
 10 листопада  Одеса 
Компанія: Укрпромфинанс безпека, охранная фирма  (https://jobs.ua/company-ukrpromfinans-bezpeka-ohrannaya-firma-217437) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека

Контакти

Телефон: +38 (050) 444-95-44
Контактна особа:Наталья Викторовна
Адреса:Киев,

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Приглашаем на работу охранником офисного помещения в центре Одессы молодых , физически развитых людей, не имеющих судимостей, наркологической и алкогольной зависимости.

Обязанности: Осуществление пропускного режима, мероприятий по обеспечению безопасности.

Условия: Пятидневная рабочая неделя. Выходные дни - пятница и суббота. В рабочие дни посменное заступление на работу ( первая или вторая половина дня. Работа в течении дня от 8 часов. Почасовая тарификация рабочего времени - 55 грн./час. Официальное трудоустройство.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору