Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Охорона, безпека
  5. Охранник в магазин

Охранник в магазин

Заблокована
6 000 грн.
  3 травня  Харків 
Категорії:Охорона, безпека
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Месторасположение: ТЦ «PRISMA», район (метро Науки).

Функциональные обязанности: Обеспечение порядка; Предупреждение конфликтных ситуаций; Поддержание установленного режима охраны.

Требования к кандидатам: Мужчина, Возраст от 35−55 НЕ КУРЯЩИЙ! Без вредных привычек. Опыт работы в охране приветствуется. Отсутствие судимостей. Отсутствие медицинских противопоказаний для работы на данной вакансии. Личные качества:вежливость, тактичность; ответственность, коммуникабельность.

Мы предлагаем: Официальное трудоустройство; Выход — 400 грн./смена. на руки. за 10 ч. смены. Своевременную и стабильную выплату заработной платы.

Работа по сменно. Смена с 9:30 — 20:00

Детальная информация:по тел. с 10:30 - 18:00.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору