Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Полтаві
  4. Робота Охранник вахтовый метод в Україні
  5. Охранник вахтовый метод
Відправити резюме

Охранник вахтовый метод

Заблокована
9 600 грн.
 20 листопада  Полтава 
Компанія: СБ Белый Гриф  (https://jobs.ua/company-sb-belyiy-grif-132547) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека

Контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

предприятию на постоянную работу требуются охранники и начальники смен охраны вахтовым методом (Киевская, Черкасская, Кировоградская, Полтавская области):

мужчины: возраст 25−55 лет, без судимости, с удовлетворительным состоянием здоровья. Режим работы — вахтовый метод 20 дней через 10 или 30/10. Условия: бесплатное жилье, душ, стиральная машина, свч-печь, посуда, холодильник. Оплата 280-320 гривен за день. Гарантируем оплату два раза в месяц без задержек, премии, карьерный рост.

тел.: ... - Николай Валентинович

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору