Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Городищу
  4. Робота Охранники 1/2 (сутки через двое) в Україні
  5. Охранники 1/2 (сутки через двое)
  Відправити резюме

  Охранники 1/2 (сутки через двое)

  Заблокована
   17 травня  Городище 
  Компанія: СБ Белый Гриф  (https://jobs.ua/company-sb-belyiy-grif-132547) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  предприятию в пгт. Городище (Черкасская область) на постоянную работу требуются охранники. Мужчины 25 - 55 лет, отсутствие судимости, без проблем со здоровьем. График 1/2 (сутки через двое), оплата от 5700 гривен за 10 смен, возможность дополнительных смен, заработная плата два раза в месяц. Охрана територии, КПП и обход територии с целью не допущения хищений (территория ограждена, установлено видеонаблюдение. Любителей "стакана" и поспать не беспокоить!
  ...33
  ...36

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору