Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Офісний персонал
  5. Оператор 1С
Відправити резюме

Оператор 1С

Заблокована
 15 серпня  Київ 
Компанія: Инпак Украина  (https://jobs.ua/company-inpak-ukraina-4147) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Оператор 1С. Вимоги: ВО (економіка, бухгалтерський облік), знання первинної документації, практичні знання програми 1С 8.2; висока швидкість набору. Обов'язки: обслуговування існуючої клієнтської бази, прийом і обробка замовлень в 1С. Умови роботи: 5-денка, пн-пт, з 9.00 до 8.00. Працевлаштування згідно КЗпП. З/п: ставка + %. Р-н Петропавлівська Борщагівка.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору