Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Оператор бсу в Україні
  5. Оператор бсу
  Відправити резюме

  Оператор бсу

  Заблокована
   11 січня  Херсон 
  Компанія: ТОВ "Таврія проект інжиніринг компані"  (https://jobs.ua/company-tov-tavrya-proekt-njinring-kompan-391452) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 315-69-67
  Контактна особа:Анна Багненко

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Производственному предприятию требуется Оператор бетонного узла

  Обязанности: Управлять работой бетонного узла. Отгрузка бетонной смеси. Учет инертных материалов. Мелкий ремонт оборудования, в случаи незначительных отклонений в работе. В конце смены проводить очистку и уборку БСУ

  Требования: Мужчина. Опыт работы желателен на автоматизированном оборудовании, с бетоном. Знание ПК на уровне уверенного пользователя. Порядочность. Готовность работать на результат.

  Условия работы: шестидневка с 8.00 до 17.00, суббота до 14:00. Заработная плата ставка +%

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору