Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Оператор ПК
Відправити резюме

Оператор ПК

Заблокована
 11 лютого  Запоріжжя 
Компанія: ФЛП Иванова С.В.  (https://jobs.ua/company-flp-ivanova-sv-1588838) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал, Робота без кваліфікації
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Срочно требуется на работу Оператор ПК для работы по оформлению текстовых документов ( перенос информации с бумажных и др. носителей в электронный вид)

Обязанности: знание и умение работать в программах WORD и Excel (умение редактировать), электронная почта, Вайбер. Высокая скорость набора, внимательность, усидчивость.

Условия: режим работы с 9.00 до 18.00, пятидневка, место работы в центре города (р-н ул. Фортечной).

Ждем ваше резюме.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору