Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Оператор плазмової різки металу в Україні
  5. Оператор плазмової різки металу
Відправити резюме

Оператор плазмової різки металу

Заблокована
15 000 грн.
 25 березня  Львів 
Компанія: ТОВ ,,Корона Лева’’  (https://jobs.ua/company-tov-korona-leva-282648) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон: +38 (067) 271-12-01
Контактна особа:Степан Михайлович
Адреса:Львів, вул Шевченка 315

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Базове розуміння технологічного процесу АВК плазма. Відповідальність, вміння працювати на результат, пунктуальність;досвід роботи на металообробному виробництві буде додатковою перевагою

Обов'язки: виконання плазмової різки металу;управління процесом різки деталей, контроль роботи плазмового апарату;забезпечення якості різу, працездатності обладнання, своєчасності виконання завдання;робота з металом від 1 мм до 10 мм;проведення регламентних робіт з обслуговування плазмового апарату;виконання норм виробітку, раціональне використання та облік листів металу;дотримання норм охорони праці

Умови: Офіційне працевлаштування, стабільна ЗП

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору