Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Оператор высечки картона в Україні
  5. Оператор высечки картона

  Оператор высечки картона

  Заблокована
  15 000 грн.
    7 жовтня  Харків 
  Компанія: ООО «Востпак»   (https://jobs.ua/company-ooo-vostpak-69780) (Всі вакансії)
  Рубрики:Видавництво, поліграфія; Виробництво

  Контакти

  Контактна особа:personal_vostok
  Адреса:Харьков, ул. Исполкомовская, 19
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Операторы по высечке картона приглашаются на постоянную работу на предприятие по производству гофроупаковки (Н. Бавария). Быстро обучим. Гибкий график работы, отсутствие ночных смен. Работа подходит и живущим в пригороде. Соц. пакет, ВЫСОКАЯ оплата вовремя, оплата ежегодный отпуск и больничный. Спецодежда. В цеху тепло зимой и прохладно летом. Раздевалки, душевые с горячей водой, холодильники, микроволновки. Регулярное повышение заработной платы.
  Доставка утром и вечером от/до метро Х. Гора и метро ЮЖД служебным транспортом 5-7 минут. Звоните, приходите. Тел. ‎...86, ‎...89

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору