Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Оператора пульта керування
Відправити резюме

Оператора пульта керування

Заблокована
 22 червня  Київ 
Компанія: ТОВ "КНАУФ ГІПС КИЇВ"  (https://jobs.ua/company-tov-knauf-gps-kiv-288856) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Німецькій компанії (Солом'янський р-н, ст.м "Шулявська") терміново потрібен на постійну роботу Оператора пульта керування на виробництво гіпсового в’яжучого. З/п висока, повністю офіційна, 2 рази на місяць, офіційне працевлаштування з першого дня, медичне страхування, забезпечення спецодягом, грошові виплати на оздоровлення, премія за підсумками року, відпустка 24 к.дні

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору