Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Овцевод в Україні
  5. Овцевод
  Відправити резюме

  Овцевод

  Заблокована
  10 000 грн.
   26 травня  Запоріжжя 
  Компанія: Фермерское хозяйство "РІА"  (https://jobs.ua/company-fermerskoe-hozyaystvo-ra-1584169) (Всі вакансії)
  Рубрики:Сільське господарство, агробізнес

  Контакти

  Телефон: +38 (066) 550-95-65
  Контактна особа:Сергей Лазеба

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Опыт работы с животными. Желательно в овцеводстве. Возраст от 30-ти до 45-ти лет. Обязательность, аккуратность, профессионализм.

  Обязанности: полное управление направлением по овцеводству Фермерского хозяйства. Отара от 500 голов. Ведение этого направления.

  Условия: проживание в комфортных условиях на территории предприятия предоставляется. Проживание за счет предприятия. Пастбище в 50 метрах от загона. Своевременная оплата труда. Условия оплаты и сотрудничества оговариваются на собеседовании.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору