Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Сільське господарство, агробізнес
  5. Озеленювачі
Відправити резюме

Озеленювачі

Заблокована
 12 квітня  Київ 
Категорії:Сільське господарство, агробізнес
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Солом’янському р-ну м. Києва потрібні на постійну роботу Озеленювачі (робота з мотоінструментом). Повний соцпакет, вчасна виплата з/п. Надаємо ліжко-місце. Для працівників підприємства влітку відпочинок на березі Чорного моря.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору