Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Пакувальник в Україні
  5. Пакувальник
  Відправити резюме

  Пакувальник

  Заблокована
  25 000 грн.
    4 серпня  Львів 
  Компанія: Royal Staff  (https://jobs.ua/company-royal-staff-1598822) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад; Робота за кордоном; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Контактна особа:Ірина Олег

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Компанія Royal Staff Sp. z o.o. (Ліцензія KRAZ 14411, NIP 7292711609, KRS 0000620936), набирає людей з біометричними паспортами або з польськими робочими візами на роботу в Польщі:
  Сучасний європейський завод по виготовленні негабаритної скляної продукції (стакани, горнята, тарілки, салатниці, вази та інші вироби) запрошує на роботу працівників:
  жінок, чоловіків та сімейних пар, віком до 50 років на контроль якості, пакування та етикетування готової продукції
  Фабрика знаходиться у м. Радом, недалеко від м. Варшава
  Заробітна плата: в місяць становить 3600-4000 злотих чистими на руки. Оплата погодинна, ставка – 12,85 злотих на годину. Для працівників, які не досягли 26-річного віку, ставка – 13,7 злотих на годину
  12 годинний, позмінний робочий день, 6 днів на тиждень
  Сталий графік роботи. В місяць 300-324 години. Завод працює цілий рік без зупинок. Робота є постійно. Досвід роботи не є обов’язковий
  Фабрика забезпечує комфортними умовами проживання по 3-4 людини в кімнаті.
  По бажанню, після відпрацьованої біометрії або робочої візи, фабрика надає воєводське запрошення або пакет документів на карту побиту

  На виробництві завжди є наявний координатор, який вільно розмовляє українською мовою, займається усіма організаційними питаннями які виникають в процесі праці (зустрічає та поселяє людей, видає всі необхідні для роботи документи, займається плануванням повернення працівників в Україну)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору