Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Пакувальники в Києві
  5. Пакувальники
Відправити резюме

Пакувальники

Заблокована
 25 січня  Київ 
Компанія: «Ай да Бейкер» - кондитерська компанія  (https://jobs.ua/company-ay-da-beyker-konditerska-kompanya-127604) (Всі вакансії)
Категорії:Інші пропозиції

Контакти

Телефон: +38 (063) 868-54-77
Адреса:вул. Ак. Білецького, 34

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Пакувальники. З/п 500-600 грн/зміна, від виробітку. Соцпакет. Надаємо житло. У кондитерську "Ай Да Бейкер", вул. Ак. Білецького, 34, трам. №14,15, від ст.м. "Берестейська". Кар’єрне зростання. Навчаємо.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору