Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Ірпінь
  4. Краса та SPA-послуги
  5. Парикмахер в салон красоты
Відправити резюме

Парикмахер в салон красоты

Заблокована
7 000 грн. + %
  2 травня  Ірпінь 
Компанія: Салон красоты "Шедевр"  (https://jobs.ua/company-salon-krasotyi-shedevr-136435) (Всі вакансії)
Категорії:Краса та SPA-послуги
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования

Обязанности:

Условия: Приглашаем на работу мастера, желающего работать в дружественной и светлой атмосфере, развиваться, расти профессионально, ставить высокие цели и покорять их. У нас много интересных планов и мы ждем в свою команду порядочных, идейных, целеустремленных мастеров.Добро пожаловать. Работа на очень выгодных условиях (% на материалах салона) . Так же , предлагаем аренду рабочего места парикмахера для работы со своей клиентской базой.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору