Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Педагог раннего развития
Відправити резюме

Педагог раннего развития

Заблокована
  5 травня  Одеса 
Компанія: Центр развития ребёнка "Дети индиго"  (https://jobs.ua/company-tsentr-razvitiya-rebnka-deti-indigo-1594945) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Профильное дошкольное образование, знание и использование современных методик, творческий подход к работе, желание развиваться. Коммуникабельность, пунктуальность, готовность обучаться.

Обязанности: Проведение комплексных занятий с детьми от 3х до 6ти лет в малокомплектных группах.

Условия: Официальное трудоустройство. Оплата в зависимости от нагрузки (7000-10000 гр.) Хорошая материальная база, методическая поддержка.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору