Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Педіатр

Заблокована
12 000 грн.
 10 січня  Соледар 
Компанія: Соледарська міська рада Відділ охорони здоров'я  (https://jobs.ua/company-soledarska-mska-rada-vddl-ohoroni-zdorovya-1577470) (Всі вакансії)
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Высшее медицинское образование. Наличие действующего сертификата по специальности "Педиатрия". Ответственность, пунктуальность, умение работать с детьми.

Обязанности: Амбулаторный прием детишек от 0 месяцев, Посещение пациентов на дому (возможность использовать транспорт поликлиники) Оказание всех видов диагностики и лечения детей в условиях поликлиники обладание всеми необходимыми навыками диагностики и лечения заболеваний.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору