UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Перекладач в Україні
  5. Перекладач
Відправити резюме

Перекладач

Заблокована
 17 серпня 2022  Запоріжжя 
Компанія: EuropeTrans, центр переводов   (https://jobs.ua/company-europetrans-tsentr-perevodov-364239) (Всі вакансії)
Рубрики:Офісний персонал; Наука, освіта, переклади

Контакти

Контактна особа:Олексій
Адреса:Чернігів, вул. П'ятницька, 6

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано

Опис вакансії

Центру переводов EuropeTrans требуются переводчики следующих языков: азербайджанский, английский, арабский, белорусский, болгарский, боснийский, голландский, греческий, грузинский, дари, иврит, испанский, итальянский, казахский, китайский, корейский, литовский, молдавский, немецкий, польский, португальский, румынский, русский, сербский, словацкий, турецкий, украинский, фарси, финский, французский, хорватский, чешский, черногорский, японский и других.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору