UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Миколаєві
  4. Робота Перукар в Україні
  5. Перукар
Відправити резюме

Перукар

Заблокована
15 000 грн.
 12 квітня  Миколаїв 
Компанія: Салон краси Empress  (https://jobs.ua/company-salon-krasi-empress-1626951) (Всі вакансії)
Рубрики:Краса та SPA-послуги

Контакти

Телефон: +38 (096) 544-33-52
Контактна особа:Ольга Кабак

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Вимоги, побажання: В нашу дружну команду запрошуємо майстра перукаря (універсала),  з досвідом роботи і знанням колористики, прагненням постійно вчитися і вдосконалювати свої вміння та навики.

Від вас вимагаємо дисциплінованості,  пунктуальності, акуратності, натомість забезпечуємо комфортними умовами праці, доглядовою косметикою, майстер-класами, якісними фарбниками і всім, що потребується для якісного виконання своєї роботи.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору