Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Полтаві
  4. Робота Подсобник электрика на строительство завода в Україні
  5. Подсобник электрика на строительство завода
  Відправити резюме

  Подсобник электрика на строительство завода

  Заблокована
   14 вересня  Полтава 
  Компанія: ПРО100РАБОТА  (https://jobs.ua/company-pro100rabota-1572139) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Контактна особа:Роман

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Подсобник на прокладку кабеля. 

  Чешская фирма для выполнения своего подряда по электромонтажу нового цеха в венгерском заводе Самсунг (г. Гьод, 20 км от Будапешта) набирает подсобников для прокладки кабельных трасс, помощи электрикам. Условия работы: ставка 5 евро нетто в час, возраст до 50 (старше рассматривается индивидуально). Хорошие условия проживания - недалеко от места работы, жить по 2-3 человека в комнате. Набор на 10-12сентября. Набираем кандидатов с Украины и Венгрии. Реальное количество часов - 250-260 в месяц. 

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору