Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Поліцейський

7 000 грн.
 21 декабря 2017 Сумы 
Компания:Управління поліції охорони в Сумській області  (https://jobs.ua/company-upravlnnya-polts-ohoroni-v-sumsky-oblast-1574911) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Управління поліції охорони в Сумській області оголошує конкурс на посаду поліцейського (поліцейського-водія) серед осіб, які вперше приймаються на службу в поліцію в м. Суми.

До службових обов’язків за вказаною посадою входить забезпечення охорони об'єктів усіх форм власності, кредитно-фінансових установ, приміщень з особистим майном громадян, а також охорона публічного порядку у місті Суми, районних центрах області та містах обласного підпорядкування.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вік від 18 до 30 років, повна загальна середня або вища освіта, володіння українською мовою, для кандидатів на посаду поліцейського-водія — наявність посвідчення водія з категорією «В» та навики впевненого керування автомобілем в умовах дорожнього руху міста.

Необхідні навички та якості: належністан здоров’я та рівень фізичної підготовки, позитивне проходження професійно-психологічного відбору, високі мотивація та особисті якості, здатність швидко приймати правильне рішення та вміння діяти в екстремальних ситуаціях, дисциплінованість, організованість, відповідальність, комунікабельність, ввічливість, стриманість, прагнення допомагати людям, уміння аргументовано висловлювати свою думку.

Ми пропонуємо: грошове забезпечення від 7000 тисяч гривень з перспективою систематичного збільшення (залежить від займаної посади, спеціального звання, стажу служби в поліції), соціальні гарантії, професійне навчання, можливість кар'єрного росту.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надати до поліцейської комісії наступні документи.

•Письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Прозапобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до ЗаконуУкраїни «Про захист персональних даних»;

• Копію паспорта громадянина України.

• Копії документів про освіту.

•Автобіографію та чотири фотокартки розміром 3×4 см (в анфас).

•Декларацію, визначену Законом України «Про запобігання корупції».

• Копіютрудової книжки (за наявності).

• Медичнудовідку про стан здоров’я.

• Копію військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (приписного свідоцтва).

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: м. Суми, вул. Псільська, 36, Управління поліції охорони в Сумській області, відділ кадрового забезпечення.

Довідкова інформація з питань проведення конкурсу: тел. (0542) 660205, 050 38 739 78

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх