Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Помічник кухаря
Відправити резюме

Помічник кухаря

Заблокована
 21 січня  Черкаси 
Компанія: ФОП Полосухіна І.Б.  (https://jobs.ua/company-fop-polosuhna-b-1591861) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

  • Вимоги: досвід роботи, любов до кухарської справи, бажання працювати, вміння готувати за технологічними картами, охайність та уважність
  • Умови роботи: позитивний колектив, повна зайнятість, надається уніформа, харчування.
  • Обов’язки: налагодити та підтримувати роботу кухні, приймати участь у корегуванні меню, підтримувати чистоту, вчасно робити замовлення продуктів та росхідних матеріалів

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору