Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Помічник системного адміністратора

 19 мая 2017 Львов 
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-416407) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Завдання та обов’язки: Налаштування та адміністрування: систем на базі Windows (сервери, робочі станції); СУБД Microsoft SQL Server та 1С v8, робота з резервним копіюванням та відновленням даних. торгового обладнання (ваги Digi SM-100, METTLER TOLEDO, РРО Datecs, сканери штрих-кодів). активного та пасивного мережевого обладнання (свічі, роутери, Cisco) локальної мережі та VPN

Модернізація, техобслуговування, ремонт, своєчасна діагностика несправностей та забезпечення відновлення працездатності ІТ-інфраструктури при збоях і виходах з ладу комп’ютерного, серверного, мережевого, торгового та периферійного обладнання.

Контроль за отриманням нової техніки, підготовка та встановлення нових комп’ютерів та іншого обладнання на робочі місця працівників. Встановлення і налагодження операційних систем і програмного забезпечення на серверах і робочих станціях. Ведення обліку техніки, її отримання та переміщення. Забезпечення належної технічної та інформаційної підтримки користувачів на їх робочому місці.

Основні вимоги до кандидата: Профільна вища освіта (середня при умові достатнього досвіду роботи, й наявності практичних навичок, до цього запрошення); Знання апаратного забезпечення комп’ютерів, офісної техніки, комп’ютерних мереж Знання/навики адміністрування операційних систем на базі Windows (сервери, робочі станції) Знання/навики роботи з Microsoft SQL Server та 1С v8, резервним копіюванням та відновленням даних. Знання/навики діагностики несправностей, модернізації і техобслуговування комп’ютерів, серверів та периферійного обладнання; Знання/навики роботи з мережевим обладнанням, встановлення та діагностики несправностей кабельних мереж; Знання/навики діагностики несправностей, техобслуговування, налаштування торгового обладнання (ваги Digi SM-100, METTLER TOLEDO, РРО Datecs, сканери штрих-кодів).

Аналітичний склад мислення, уважність, високий рівень відповідальності, здатність швидко навчатись, стресостійкість, вміння працювати в команді.

  • У відгуках вкажіть очікуваний рівень заробітньої плати.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 VIP вакансии

↑ Наверх