Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит , Офісний персонал
  5. Помощник аудитора
Відправити резюме

Помощник аудитора

Заблокована
5 500 грн.
  2 серпня  Харків 
Компанія: Украинская аудиторская служба  (https://jobs.ua/company-ukrainskaya-auditorskaya-slujba-155983) (Всі вакансії)
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Офісний персонал

Контакти

Телефон:+38 (067) 588-04-64
Контактна особа:Галина
Адреса:Харьков, пл. Конституции, 1 (Дворец труда)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: уверенное владение офисной техникой (работа в Word), экономическое образование, опыт работы не обязателен, стрессоустойчивость, внимательность, ездим в командировки по Украине до 3 раз в год.

Обязанности: помощник аудитора, руководителя, частично- обязанности секретаря, курьера.

Условия: 10-17/5 дней в неделю, официальное трудоустройство, женский коллектив, чай, кофе, проезд по поручениям -за счет работодателя.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору