Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Новомосковську
  4. Робота Помощник бурового мастера в Україні
  5. Помощник бурового мастера
  Відправити резюме

  Помощник бурового мастера

  Заблокована
  20 000 грн.
   30 жовтня  Новомосковськ 
  Компанія: УкрГидроМонтаж  (https://jobs.ua/company-ukrgidromontaj-1566671) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Контактна особа:Ярослав

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Навыки работы на буровых машинахУРБ-2А2,1БА-15В УПА-60, УБВ-600 и. т.д.

  Обязанности: - монтаж, демонтаж, перемещение, подготовка к работе, установка и регулирование бурового агрегата; Управление буровымы станками и установками типов УРБ 2А2, УГБ-50, 1БА-15В, УПА-60, УБВ-600.Управление процессом бурения в зависимости от геологических условий; Спуско-подъемные работы, наращивание штанг, извлечение труб; Регулирование параметров процесса бурения для получения оптимальных скоростей проходки; Приготовление промывочных жидкостей и тампонажных смесей; Подбор буров, долот и буровых коронок, замена их в процессе бурения; Обслуживание насоса - компрессоров, установленных на буровой оборудовании, передвижных компрессоров, работающих в комплексе с буровой установкой; Выявление и устранение неисправностей в работе обслуживаемом оборудования;

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору