Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Старому Самборі
  4. Робота Помощник повара в Україні
  5. Помощник повара
Відправити резюме

Помощник повара

Заблокована
350 грн.
 12 листопада  Старий Самбір 
Компанія: Відпочинковий комплекс Ясна садиба  (https://jobs.ua/company-vdpochinkoviy-kompleks-yasna-sadiba-248900) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія, Робота для студентів, Робота без кваліфікації

Контакти

Контактна особа:Елена Коялнык менеджер
Адреса:Львов, Старосамбірський р-н, Ясениця-Замкова

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:сезонна робота

Опис вакансії

Требования: Важны личные качества работника, такие как исполнительность, работоспособность, аккуратность и т. п. Работа для молодой добропорядочной женщины.

Обязанности: Сотрудник следит за чистотой помещений, где происходит работа с продуктами питания, санитарной обработкой. Своевременной дезинфекцией производственных помещений. подготавливает продукты к термической обработке для приготовления блюд, осуществляет нарезку овощей, фруктов и других продуктов,

Условия: Работодатель обеспечивает жильем и питанием. Ненормированный рабочий день. Сезон Новогодних праздников. Сутки и праздники оплачиваются дополнительно.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору