Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Легка промисловість
  5. Портная-швея

Портная-швея

Заблокована
10 000 грн.
 12 червня  Дніпро 
Категорії:Легка промисловість
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Условия работы: Официальное оформление. Время работы с 8−00 до 17−00, пятидневка, небольшой коллектив единомышленников во главе с ответственным, целеустремленным руководителем.

Рсположение: красная линия (12 квартал) Г. Сталинграда, светлый, теплый, современный цех. На территории магазин, столовая.

Обязанности:качественный и быстрый сбор кроя спецодежды от «начала до конца».Новым сотрудникам оказывается техническая помощь на момент адаптации.

Приглашаем тех, кому по душе эта профессия, хорошие расценки, спокойная рабочая атмосфера, своевременная, достойная зарплата для трудолюбивых и ответственных сотрудников.

Предлагаю подработку квалифицированным портным.

Работа есть всегда.

Приглашаю специалистов из Каменское, Новомосковска.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору