Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Повар

Повар

Заблокована
5 000 грн.
 14 серпня  Миколаїв 
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія

Контакти

Телефон:+38 (098) 446-90-75
Контактна особа:Бородкина Зоя
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: желательно специальное образование или опыт работы на предприятиях питания. Умение пользоваться технологической карточкой. Предприятие готово обучить данной профессии в период испытательного срока с сохранением заработной платы.

Условия работы: Рабочая столовая. Сменный график работы. Бесплатная доставка к месту работы и обратно за счет собственника. Предоставление питания. Предоставление продовольственного пайка для работника и детского пайка для детей сотрудника.Оплата труда стабильная два раза в месяц. Официальное трудоустройство. Полный соц. пакет.

Обязанности: Приготовление первых, вторых, третьих блюд для работников предприятия. Работа в дружном коллективе, готовым всегда оказать помощь советом и делом. Аккуратность, исполнительность, неконфликтность, толерантность, понимание.Решения руководителя выполнять точно и в срок.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору