Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Повар-универсал в Україні
  5. Повар-универсал
  Відправити резюме

  Повар-универсал

  Заблокована
    9 червня  Херсон 
  Компанія: Гостинично - ресторанный комплекс "Дилижанс"  (https://jobs.ua/company-gostinichno-restorannyiy-kompleks-dilijans-1577532) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія; Готельний бізнес

  Контакти

  Контактна особа:Инна Игоревна
  Адреса:Херсон, Гирского 17/Гоголя 39

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  В ресторанно- гостиничный комплекс "ДИЛИЖАНС" в центре Херсона требуется повар-универсал с опытом работы не менее 2х лет. Возраст до 50 лет.

  Знающий производственные процессы, ответственный, аккуратный, добросовестный, желающий работать, обучаться, профессионально усовершенствоваться.

  Условия: График обговаривается индивидуально, время работы с 7 до 21 / 10 до 23 Ставка- 400-750 грн. смена, стабильные выплаты без задержек . Комфортные условия для работы, питание, развоз.

  Мы можем предложить Вам не только стабильность, а и профессиональный рост.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору