Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Працівники на технологічні процеси в Києві
  5. Працівники на технологічні процеси
  Відправити резюме

  Працівники на технологічні процеси

  Заблокована
  15 000 грн.
   11 березня  Київ 
  Рубрики:Інші пропозиції

  Контакти

  Контактна особа:Валентина

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  працівники на технологічні процеси виробництва. Бажано чол., 18-45 років, без ШЗ, бажано ДР на виробництві, бажано середня спеціальна освіта. Харчуванням і проживанням забезпечуємо безкоштовно. З/п 15000-19000 грн. Києво-Святошинський р-н (р-н Феофанія).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору