Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Краматорську
  4. Робота Представитель организации в регионе в Україні
  5. Представитель организации в регионе
  Відправити резюме

  Представитель организации в регионе

  Заблокована
  20 000 грн.
   29 вересня  Краматорськ 
  Компанія: НПО ГО УНКД  (https://jobs.ua/company-npo-go-unkd-1611943) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 579-60-06
  Контактна особа:Виктория СТАСЮК

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:разова робота

  Опис вакансії

  Требования: Нам нужен представитель от ОО "УНКД", який поможет заключить договор с ВУЗами и колледжей от лица нашей организации

  Обязанности: Общение с представителями учебных учреждений, Которые есть в вашем городе / регионе с целью подписания договора в стейкхолдерстве с нашей организацией, контроль распространения информации в студентов

  Условия: Выплата 1000грн происходит за каждый договор, после того как его подпишет ВУЗ / Колледж, опубликует и мы получим контакты должностного лица со списком студентов, которых мы от них получаем на поток. Минимальное число студентов - 4.

  Готовы оформить договор.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору