Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Преподаватель курсов офисный менеджемент, делопроизводство и документооборот
Відправити резюме

Преподаватель курсов офисный менеджемент, делопроизводство и документооборот

Заблокована
  5 серпня  Київ 
Компанія: ФЛП Костюк Л.Т.  (https://jobs.ua/company-flp-kostyuk-lt-1577738) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон:+38 (067) 764-12-40
Контактна особа:Любовь Тарасовна Костюк
Адреса:Киев, г.Киев ул. Крещатик, 44

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Требования: обязателен опыт работы в данной области, умение донести информацию, коммуникабельность. Желательно образование по данной профессии. Наличие собственных обучающих программ - неоспоримое преимущество.

Обязанности: проведение учебных занятий в данном направлении с обязательным использование практических навыков (по окончании курсов студенты должны иметь наглядные пособия документов - шаблоны) для дальнейшей работы.

Условия: Свободный график, согласовывается с учениками с учетом загрузки центра (утро, день, вечер). Оплата 50% от стоимости курса (более подробная информация на собеседовании).

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору