Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Заблокирована

Прибиральник, клінер (прибирання приміщень)

4 000 грн.
 19 мая Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

ПРО НАС:

Клінінгова компанія Surface-Cleaning (Чиста поверхня) — створена 8 листопада в 2016 році в м. Львові молодою амбітною сім'єю Вороненко Миколою і Галиною, для того, щоб дарувати людям чистоту та гарний настрій, з прекрасним сервісом, для того щоб спростити будні людей, які втомились від повсякденного бруду.

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) — прибираємо офіси, ресторани, готелі, приватні квартири і будинки, медичні установи, промислові об'єкти (склади, заводи, пекарні, м’ясні цехи), торгові центри.

Ми молода та амбітна команда. Проводимо навчання для персоналу. Працюємо з ЕКО-засобами для прибирання, які не викликають алергічних реакцій. Ми працюємо з професійним обладнанням Karcher, та використовуємо професійний інвентар (мопи — накладки на швабри, стяжки — для миття віконі так далі), забезпечуємо формою, забезпечуємо транспортом в вечірній час.

МІСЦЯ ПРАЦІ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працюємо в Львові та Львівській області, по виїзду під клієнта. В денний час після отримання замовлення Вас попереджають завчасно про виїзд до клієнта. В вечірню або нічну пору доби обумовлюється місце зустрічі працівників і Вас завезе наш водій на місце роботи.Посилання на соц мережі, можна подивитись фото з місця роботи.

https://vk.com/surface_ukraine

https://www.facebook.com/groups/SurfaceFloorServic...

https://www.instagram.com/pidloga_laminat_lviv/

Клієнтами Surface-Cleaning (Чиста поверхня) є: Львівська мануфактура кави (м.Львів, вул. Валова, 16 і Проспект Свободи,22), готель Асторія (м.Львів, Городоцька, 15), Фітнес клуб Форма (м.Львів, вул. Братів Міхновських, 23), медична клініка БіоКурс (м.Львів, вул.Новаківського, 8)

ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА:

ДЕННА (хлопці + дівчата):

Ставка — 100 грн за денний вихід (при роботі від 8 годин)+ 100 грн за правильно виконані посадові інструкції+ премії за понад нормову роботу (більше 12 годин в день)Середня заробітня плата при повністю завантаженому дні 250−300 грн

ГРАФІК РОБОТИ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працює для Клієнта! понеділок-неділя 24 години на добу Ваш робочий графік залежить особисто від Вас і від Ваших потреб у фінансах

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працює в Львові і Львівській області, плануємо відкривати наші локації по Західній Україні до кінця 2018 року і Центральну Україну до 2020 року.Плануємо полегшити життя всім громадянам України, це вже давно недоцільно, як в часі так і в навантаженні займатись рутинним прибиранням самим, клінінгові компанії дуже популярні в Європі, наша ціль зробити це в Україні. По причині того, що мережа постійно збільшується та розвивається потрібні нові люди, та свіжа кров.

ВАША ОСНОВНА ЗАДАЧА:

 1. Бути завжди позитивними!
 2. Вчасно приїжджати до Клієнта.
 3. Виконувати посадову інструкцію компанії Surface-Cleaning (Чиста поверхня).
 4. Мати ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання для розвитку і виконувати поставленні задачі.
 5. Проявити себе і отримувати задоволення від процесу!

СТАЖУВАННЯ:

Необхідне перш за все для Вас! Щоб Ви могли без керівництва поспілкуватись з працівниками, взнати відповіді на всі додаткові питання, подивитись на стандарти роботи і посадові інструкції Surface-Cleaning (Чиста поверхня) і на те, як робота виглядає в живу.При кожному нашому виїзді до клієнта в керівника є стажувальні листи, які розписані на 3 дні для новачків, взявши їх в руки перший раз Вам все стане зрозуміло! Все що Вам потрібно — це ручка і записник, для запису необхідної інформації.

НАШЕ СТАЖУВАННЯ:

 1. Проходить 3 дні на різних об'єктах без всяких зобов’язань у Вас до Нас і у Нас до Вас.
 2. Ви самі для себе вибираєте зручний для Вас час і день стажування.
 3. При готовності до любого дня стажування (першого, другого або третього), Ви телефонуєте і узгоджуєте місце і час.
 4. Кожен стажувальний день Ви проходите з іншим нашим прибиральником, щоб бачити різні рівні підготовки.Лише після пройденого стажування, після тверезого рішення, що Вам все підходить, Вас все влаштовує і саме головне Вам ПОДОБАЄТЬСЯ у Нас Ви телефонуєте і домовляєтесь про співбесіду, на якій буде оцінено Вашу підготовку і узгодження виходу на роботу.

Якщо все вищесказане зацікавило Вас дзвоніть і записуйтесь на стажування.Якщо Ви все уважно прочитали, то при дзвінку розпочніть з фрази:

Добрий день! Я ХОЧУ ДАРУВАТИ ЧИСТОТУ!

Відповідь: Так! Супер! Ми зробимо світ чистішим разом! Ця посада для Вас!

Лише тому, що Ви проявили свою адекватність, дочитали до кінця і при дзвінку сказали необхідну фразу!

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх