Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Прибиральник, клінер (прибирання приміщень)

4 000 грн.
 19 мая 2017 Львов 
Компания:Cкрытая компания  (https://jobs.ua/company-ckryitaya-kompaniya-416440) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

ПРО НАС:

Клінінгова компанія Surface-Cleaning (Чиста поверхня) — створена 8 листопада в 2016 році в м. Львові молодою амбітною сім'єю Вороненко Миколою і Галиною, для того, щоб дарувати людям чистоту та гарний настрій, з прекрасним сервісом, для того щоб спростити будні людей, які втомились від повсякденного бруду.

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) — прибираємо офіси, ресторани, готелі, приватні квартири і будинки, медичні установи, промислові об'єкти (склади, заводи, пекарні, м’ясні цехи), торгові центри.

Ми молода та амбітна команда. Проводимо навчання для персоналу. Працюємо з ЕКО-засобами для прибирання, які не викликають алергічних реакцій. Ми працюємо з професійним обладнанням Karcher, та використовуємо професійний інвентар (мопи — накладки на швабри, стяжки — для миття віконі так далі), забезпечуємо формою, забезпечуємо транспортом в вечірній час.

МІСЦЯ ПРАЦІ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працюємо в Львові та Львівській області, по виїзду під клієнта. В денний час після отримання замовлення Вас попереджають завчасно про виїзд до клієнта. В вечірню або нічну пору доби обумовлюється місце зустрічі працівників і Вас завезе наш водій на місце роботи.Посилання на соц мережі, можна подивитись фото з місця роботи.

https://vk.com/surface_ukraine

https://www.facebook.com/groups/SurfaceFloorServic...

https://www.instagram.com/pidloga_laminat_lviv/

Клієнтами Surface-Cleaning (Чиста поверхня) є: Львівська мануфактура кави (м.Львів, вул. Валова, 16 і Проспект Свободи,22), готель Асторія (м.Львів, Городоцька, 15), Фітнес клуб Форма (м.Львів, вул. Братів Міхновських, 23), медична клініка БіоКурс (м.Львів, вул.Новаківського, 8)

ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА:

ДЕННА (хлопці + дівчата):

Ставка — 100 грн за денний вихід (при роботі від 8 годин)+ 100 грн за правильно виконані посадові інструкції+ премії за понад нормову роботу (більше 12 годин в день)Середня заробітня плата при повністю завантаженому дні 250−300 грн

ГРАФІК РОБОТИ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працює для Клієнта! понеділок-неділя 24 години на добу Ваш робочий графік залежить особисто від Вас і від Ваших потреб у фінансах

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ:

Surface-Cleaning (Чиста поверхня) працює в Львові і Львівській області, плануємо відкривати наші локації по Західній Україні до кінця 2018 року і Центральну Україну до 2020 року.Плануємо полегшити життя всім громадянам України, це вже давно недоцільно, як в часі так і в навантаженні займатись рутинним прибиранням самим, клінінгові компанії дуже популярні в Європі, наша ціль зробити це в Україні. По причині того, що мережа постійно збільшується та розвивається потрібні нові люди, та свіжа кров.

ВАША ОСНОВНА ЗАДАЧА:

 1. Бути завжди позитивними!
 2. Вчасно приїжджати до Клієнта.
 3. Виконувати посадову інструкцію компанії Surface-Cleaning (Чиста поверхня).
 4. Мати ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання для розвитку і виконувати поставленні задачі.
 5. Проявити себе і отримувати задоволення від процесу!

СТАЖУВАННЯ:

Необхідне перш за все для Вас! Щоб Ви могли без керівництва поспілкуватись з працівниками, взнати відповіді на всі додаткові питання, подивитись на стандарти роботи і посадові інструкції Surface-Cleaning (Чиста поверхня) і на те, як робота виглядає в живу.При кожному нашому виїзді до клієнта в керівника є стажувальні листи, які розписані на 3 дні для новачків, взявши їх в руки перший раз Вам все стане зрозуміло! Все що Вам потрібно — це ручка і записник, для запису необхідної інформації.

НАШЕ СТАЖУВАННЯ:

 1. Проходить 3 дні на різних об'єктах без всяких зобов’язань у Вас до Нас і у Нас до Вас.
 2. Ви самі для себе вибираєте зручний для Вас час і день стажування.
 3. При готовності до любого дня стажування (першого, другого або третього), Ви телефонуєте і узгоджуєте місце і час.
 4. Кожен стажувальний день Ви проходите з іншим нашим прибиральником, щоб бачити різні рівні підготовки.Лише після пройденого стажування, після тверезого рішення, що Вам все підходить, Вас все влаштовує і саме головне Вам ПОДОБАЄТЬСЯ у Нас Ви телефонуєте і домовляєтесь про співбесіду, на якій буде оцінено Вашу підготовку і узгодження виходу на роботу.

Якщо все вищесказане зацікавило Вас дзвоніть і записуйтесь на стажування.Якщо Ви все уважно прочитали, то при дзвінку розпочніть з фрази:

Добрий день! Я ХОЧУ ДАРУВАТИ ЧИСТОТУ!

Відповідь: Так! Супер! Ми зробимо світ чистішим разом! Ця посада для Вас!

Лише тому, що Ви проявили свою адекватність, дочитали до кінця і при дзвінку сказали необхідну фразу!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 VIP вакансии

↑ Наверх