Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Продавец денера - шаурмист
Відправити резюме

Продавец денера - шаурмист

Заблокована
7 000 грн. + %
  2 травня  Дніпро 
Компанія: The Dener  (https://jobs.ua/company-the-dener-1594850) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: В новую торговую сеть THE DENER г. Днепр ТЦ "Вавилон". Требуется продавец денера (шаурма) — шаурмен. Ответственный подход к работе, порядочность и опрятность.Опыт работы — желательно. Обучение предоставляется. Опытным специалистам предоставляется возможность выезжать на обучение других сотрудников и участвовать в различных мероприятиях (оплачивается отдельно). Елена 095 758 80 45 Условия работы:График работы разный 2−2, 3−3, 4−2 (обсуждается). 2 человека в смене. З/П от 400 грн. в день + чаевые Обязанности: Продавец денера (шаурма) — шаурмен г. Днепр ТЦ"Вавилон".

Обов'язки: продавец денера - шаурмист

Умови: График работы разный 2−2, 3−3, 4−2 (обсуждается). 2 человека в смене. З/П от 400 грн. в день + чаевые

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору