Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Сфера розваг , Робота за кордоном
  5. Продавец duty-free на круизные лайнеры
Відправити резюме

Продавец duty-free на круизные лайнеры

Заблокована
42 000 грн.
  3 червня  Дніпро 
Компанія: OPEN CRUISE GROUP LLC  (https://jobs.ua/company-open-cruise-group-llc-1592151) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Сфера розваг, Робота за кордоном
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Вимоги:

Возраст от 18 лет. Желательно наличие опыта на суше в сферах продаж. Дополнительным плюсом будет опыт работы на судне. Желание работать и развиваться. Умение работать в команде.

Умови:

Питание, проживание и страховка – ЗА СЧЕТ РАБОТОДАТЕЛЯ! Зарплата: ставка + премии (чай, бонусы, процент). В зависимости от стартовой позиции и владения английским языком - зарплата от 800 дол и выше (низкий уровень английского), 1200 и выше (средний уровень английского), 1500 и выше (высокий уровень английского + дополнительный язык).

Дополнительно: Работаем до посадки кандидата на судно. Есть возможность подготовить человека с нуля - по специальности и английскому/немецкому языку, также готовим пакет документов для собеседования, в том числе помогаем с получением морских документов.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору