Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Продавець-консультант

5 000 грн.
 22 сентября 2017 Львов 
Компания:Cкрытая компания  (https://jobs.ua/company-ckryitaya-kompaniya-1570695) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Компанія Deep Hi-Tech вже більше 9 років успішно надає якісні послуги в сфері VR технологій, на атракціонах (7D Кіно / Куб; XRide360). Наша мережа нараховує по всій Україні 20 філій. На даному етапі у нас працюють понад 40 продавців в різних містах.З нашою компанією можна познайомиться на https://www.facebook.com/deephitech/?pnref=lhc

Хороший варіант для студента або для старту кар'єри.

Основні обов’язки:

Яскраво і барвисто розповісти відвідувачам про репертуар фільмів; Провести інструктаж з правил відвідування атракціону; Включити обраний фільм; Розрахуватися і не забути заповнити відповідну документацію; Дотримуватися порядку на робочому місці.

Ми готові Вам запропонувати:

За перший місяць випробувального терміну фіксовано 4500 грн, працюючи в середньому 180 годин на місяць (графік 2/2, з 10−21); З другого місяця від 5300 грн (ставка + бонус), при потоці людей 4−5 осіб на годину (40 хвилин активного спілкування з гостем). Від 1 року стажу дохід 9000 грн, тому що ставка зростає на кожній кар'єрної сходинки; Роботу в комфортному торговому центрі (влітку прохолодно, взимку тепло); Можливість переїзду, зі збереженням робочого місця; На етапі стажування наставництво кращих співробітників, які Вас підтримає і навчить усього, що вміє сам; Шанс виграти цінні призи від компанії, беручи участь в різних внутрішніх конкурсах або потрапити на обкладинку корпоративної газети; Катання на атракціонах безкоштовно і можливість покатати 2 друзів зі 100% знижкою; Навчання шляхом відвідування тренінгів і семінарів, ми готові вкладати в ваші знання.

Хочеш приєднатися до світу віртуальної реальності, телефонуй нам 068 827 78 15; 099 686 25 76 Анастасія.


Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх