Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Продавец-консультант

  3 октября  Львов
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1571531) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Продавец-консультант

Іменитий бренд Loriblu був заснований сімейною парою Граціано Кукку і Аннарітой Пілотті більше 40 років тому. У гаражі їх власного будинку в провінційному італійському містечку Асколі-Пічено в маєток Порто-Сан-Ельпіда вони створили першу пару (тепер відомої на весь світ) взуття Loriblu.

Ми є офіційними представниками бренду в Україні та СНД.

За час нашої роботи в СНД ми відкрили 10 взуттєвих бутиків Loriblu.Кожен магазин Loriblu — всесвіт незабутньої краси і позачасового стилю. Ми є професіоналами своєї справи і пропонуємо Вам, стати частиною дружної і успішної команди.

У зв’язку з ростом нашої мережі і розширенням штату ми запрошуємо на постійну роботупродавця-консультанта.

Вакансія актуальна дляТРЦ Victoria Gardens.

Що ми маємо робити разом:

Робота з гостями і постійними клієнтами нашого салону. Вибудовування індивідуальних і довірчих відносин. Дотримання професійних стандартів продажів в роботі з клієнтами. Допомога у виборі взуття, підбір розміру і моделі, допомога в примірці і обслуговування на касі. Інформування про виробника, особливості кожної моделі, модні тенденції у взутті, способи догляду та зберіганні. Підтримка порядку в торговому залі і на складі. Створення теплої, привітної атмосфери в роботі з іншими співробітниками магазину.

Портрет нашого майбутнього співробітника:

Досвід роботи в продажах товарів класу Lux (взуття, одяг, аксесуари, предмети розкоші) від двох років і бажання працювати саме з легендарним, високоякісним товаром. Активна життєва позиція, любов до людей і спілкування. Бажання працювати з повною віддачею на результат. Ми платимо за результат і продажу, а не за «постояти». Це потрібно розуміти дуже добре! Любов до продажу та бренду обов’язкове! Разносторонний коло інтересів, кругозір і творче хобі. Уміння дотримуватися регламенти в роботі, повагу до праці інших працівників підприємства. У нас заборонено «підрізати» продажу інших співробітників. Фізична витривалість, рухливість. Ми проводимо на ногах багато часу, тому розраховуйте, будь ласка, свої сили!

Що готові запропонувати майбутнього колеги:

Гідні умови роботи (окладная частина і бонус від продажів): середній дохід успішного продавця 7000−9000 грн. і це не межа! Все залежить від вас). Роботу з легендарним італійським брендом. Детальний, всебічне навчання. Ви станете експертом в питаннях взуття і модні тенденції. Будете отримувати задоволення від роботи в молодому, веселому і творчому колективі. У нас часто проходять конкурси для працівників: призові місця нагороджуються цінними подарунками та поїздками) Нудно точно не буде! Оформлення по КЗзП, дотримання всіх домовленостей в роботі. Графік при повному штаті буде змінний, 3/2 або (за розкладом ТЦ).Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх