Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Продавец-консультант

  3 октября Львов 
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1571531) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Продавец-консультант

Іменитий бренд Loriblu був заснований сімейною парою Граціано Кукку і Аннарітой Пілотті більше 40 років тому. У гаражі їх власного будинку в провінційному італійському містечку Асколі-Пічено в маєток Порто-Сан-Ельпіда вони створили першу пару (тепер відомої на весь світ) взуття Loriblu.

Ми є офіційними представниками бренду в Україні та СНД.

За час нашої роботи в СНД ми відкрили 10 взуттєвих бутиків Loriblu.Кожен магазин Loriblu — всесвіт незабутньої краси і позачасового стилю. Ми є професіоналами своєї справи і пропонуємо Вам, стати частиною дружної і успішної команди.

У зв’язку з ростом нашої мережі і розширенням штату ми запрошуємо на постійну роботупродавця-консультанта.

Вакансія актуальна дляТРЦ Victoria Gardens.

Що ми маємо робити разом:

Робота з гостями і постійними клієнтами нашого салону. Вибудовування індивідуальних і довірчих відносин. Дотримання професійних стандартів продажів в роботі з клієнтами. Допомога у виборі взуття, підбір розміру і моделі, допомога в примірці і обслуговування на касі. Інформування про виробника, особливості кожної моделі, модні тенденції у взутті, способи догляду та зберіганні. Підтримка порядку в торговому залі і на складі. Створення теплої, привітної атмосфери в роботі з іншими співробітниками магазину.

Портрет нашого майбутнього співробітника:

Досвід роботи в продажах товарів класу Lux (взуття, одяг, аксесуари, предмети розкоші) від двох років і бажання працювати саме з легендарним, високоякісним товаром. Активна життєва позиція, любов до людей і спілкування. Бажання працювати з повною віддачею на результат. Ми платимо за результат і продажу, а не за «постояти». Це потрібно розуміти дуже добре! Любов до продажу та бренду обов’язкове! Разносторонний коло інтересів, кругозір і творче хобі. Уміння дотримуватися регламенти в роботі, повагу до праці інших працівників підприємства. У нас заборонено «підрізати» продажу інших співробітників. Фізична витривалість, рухливість. Ми проводимо на ногах багато часу, тому розраховуйте, будь ласка, свої сили!

Що готові запропонувати майбутнього колеги:

Гідні умови роботи (окладная частина і бонус від продажів): середній дохід успішного продавця 7000−9000 грн. і це не межа! Все залежить від вас). Роботу з легендарним італійським брендом. Детальний, всебічне навчання. Ви станете експертом в питаннях взуття і модні тенденції. Будете отримувати задоволення від роботи в молодому, веселому і творчому колективі. У нас часто проходять конкурси для працівників: призові місця нагороджуються цінними подарунками та поїздками) Нудно точно не буде! Оформлення по КЗзП, дотримання всіх домовленостей в роботі. Графік при повному штаті буде змінний, 3/2 або (за розкладом ТЦ).Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх