Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Продавець-консультант
Відправити резюме

Продавець-консультант

Заблокована
 25 травня  Київ 
Компанія: Укрспирт  (https://jobs.ua/company-ukrspirt-1580087) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Продавець-консультант в мережу магазинів алкогольних напоїв. Безкоштовне навчання. Якщо ти без досвіду - не бійся! Всьому навчимо. Виплата з/п 2 рази на місяць (ставка + % від продажів, премії не тільки при виконанні планових показників, а і для кращих співробітників). Оплачуване стажування. Зручний графік: 4/2, 3/3, 7/7. Можливі місця роботи після стажування: Звіринецька 63 (Печерськ), Велика Житомирська 16, Кудряшова 18-А, Харківське шосе 19, Єреванська 9. Можливість будувати свою кар’єру від продавця-консультанта до керуючого магазином.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору