Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Продавец консультант в Україні
  5. Продавец консультант

Продавец консультант

Заблокована
6 000 грн. + %
 20 листопада  Запоріжжя 
Компанія: Галкина Зоя  (https://jobs.ua/company-galkina-zoya-1600986) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон: +38 (098) 983-71-96
Контактна особа:Zoya Stepannikova
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Срочно требуется продавец- консультант в отдел косметики, парфюмерии и аксессуаров. Анголенко ( отдел в магазине) Режим работы в с 8:00 до 17:00. График сменный. Оплата ставка плюс процент ( все вместе 250-350 грн в день)Зарплата зависит от количества отработанных дней в месяц и выработки ( от этого зависит процент). Требования: ответственность, интерес к выбранной работе, навыки прямых продаж, приятный внешний вид. Основные обязанности: консультирование, продажа парфюмерной продукции, прием товара, учет. Звонить в любой день. Можно активным, современным пенсионерам.

Обязанности: продажи, учет, консультирование

Условия: опыт ра

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору