Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Продавець-консультант, Львів

6 000 грн. + %
 12 января Львов 
Компания:Мальва  (https://jobs.ua/company-malva-139386) ( Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Мережа «Мальва» з 2010 року є лідером в сфері постачання салонів краси. З нами працюють кращі салони та студії краси. Наші постачальники — лідери ринку. В нашому асотрименті десятки кращих світових брендів перукарства та нігтьової естетики. Ми постійно ростемо та розширяємося і на даному етапі готові прийняти на роботу продавця, готового до кар'єроного росту.

mymalva.com.ua

Вимоги: нам потрібна молода, розумна, врівноважена, приємна в спілкуванні, доброзичлива людина, відкрита до сприйняття нових знань, котра шукає кар'єрний ріст. Вік від 22 років. Зі знаннями впевненого користувача ПК. Грамотна українська мова. Вміння швидко запам’ятовувати прочитаний текст. Необхідний навик — вміння вчитися

Умови роботи: повний робочий день. повний робочий день- з 10 до 20 год. Робота позмінно, графік узгоджується. Магазини розташовані на ТВК Південний та біля Оперного театру. Необхідне добре транспортне сполучення, або проживання близько до одного з магазинів.

Обов’язки:

 • консультування клієнтів з приводу новинок, акцій, технічних нюансів застосування
 • дотримання стандартів обслуговування клієнтів
 • дотримання чистоти робочого залу
 • виконання планів продаж
 • вивчення технологічних інструкцій для надання коректної інформації клієнтам щодо роботи з матеріалами
 • постійна праця над собою

З нами:

 • будете отримувати заробітну плату своєчасно, плюс премії та заохочення
 • зможете відвідувати тренінги та навчатися за рахунок компанії
 • зможете вирости кар'єрно — від продавця до начальника відділу продажів, або директора магазину.
 • отримаєте офіційне працевлаштування

Ефективні люди обов’язково знайдуть себе в одному із чотирьох наших бізнес-напрямків. В нас всі починають з посади продавця

Знання іноземних мов вітається, проте, до уваги беремо резюме лише українською, чи англійською мовами. Запитання приймаються лише через e-mail

Роботи з неповним робочим графіком нема.

Надішліть резюме на електронну скриньку і наші менеджери запросять Вас на співбесіду.

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

 
↑ Наверх