Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Продавец Сомелье

Продавец Сомелье

Заблокована
12 000 грн. + %
 25 квітня  Київ 
Компанія: ТОВ "Лiтра1"  (https://jobs.ua/company-tov-litra1-233420) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Ресторанний бізнес, кулінарія
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Динамично развивающейся компании "ЛИТРА"(сеть магазин-баров по продаже разливного пива и крепкого алкоголя) необходимо плодотворное сотрудничество с тобой. Да-да, именно с тобой!
Тебе нравится общение с людьми. Ты всегда на позитиве и в хорошем настроении. Мы просто хотим тебе за это ещё и деньги платить))
А если у тебя ещё есть и опыт работы в торговле, с алкогольной группой и просто хорошая обучаемость, так это просто супер!
Давай к нам!
Ориентировочный заработок от 12 т.грн. Увеличение дохода полностью в твоих руках! График работы настолько гибкий, что просто одно удовольствие с нами сотрудничать. А какое отношение руководства к персоналу - это другое удовольствие!
В общем, решайся. Сразу звони! С радостью пообщаемся с тобой.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору