Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Бердянську
  4. Робота Продавец в круглосуточный магазин продуктов в Україні
  5. Продавец в круглосуточный магазин продуктов
  Відправити резюме

  Продавец в круглосуточный магазин продуктов

  Заблокована
  5 000 грн.
   28 червня  Бердянськ 
  Компанія: Круглосуточный магазин продуктов ЮГ  (https://jobs.ua/company-kruglosutochnyiy-magazin-produktov-yug-133489) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 847-36-48
  Контактна особа:Алексей
  Адреса:проспект 40-летия Октября, 30 Б

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  В круглосуточный магазин продуктов расположенный в районе Железнодорожного вокзала «Бердянск» на постоянную работу требуется 1-2 продавца с официальным оформлением. Работа посменно. Не более 14 смен в месяц. 5 смен через 5 суток либо 7 смен через 7 суток. Смена 12 часов. У продавца предусмотрен помощник. Магазин под охраной.

  Возраст кандидатов от 25 лет. Наличие опыта работы, санитарной книжки, знание кассового аппарата и рекомендаций – приветствуется. З/п от 5 000 грн и выше в зависимости от квалификации и возможностей кандидата. В летний период зарплата отличается.

  Viber, WhatsApp, Telegram Messenger Алексей:


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору