Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Продавці
Відправити резюме

Продавці

Заблокована
  2 лютого  Київ 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

У зв'язку з розширенням експрес-маркетів торговельної мережі «ВОХ» на постійну роботу потрібні Продавці. Графік роботи: 7/7 (можливі інші варіанти). З/п від 450 грн/зміна (12 годин. Телефонуйте: Лівий берег 073-128-4046, Олександр Олександрович; Правий берег 099-247-5666, Павло Олександрович; Правий та Лівий береги 097-374-2342, Андрій Юрійович

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору