Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Польщі
  4. Робота Промышленный дизайнер в Україні
  5. Промышленный дизайнер
  Відправити резюме

  Промышленный дизайнер

  Заблокована
  20 000 грн.
   24 червня  Польща 
  Компанія: BabyCam  (https://jobs.ua/company-babycam-1579204) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Дизайн, творчість; Виробництво

  Контакти

  Контактна особа:Elena Lesiak

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: знание программ: SolidWorks. Образование мин. среднее техническое. Креативность и открытость новым решениям. Умение эффективно и продуктивно организовывать работу. Коммуникативность и умение работать в коллективе.Ответственность и серьезное отношение к работе.

  Обязанности:

  Условия: зарплата 12-16 зл./час плюс бесплатное жилье на испытательный срок. После прохождения испытательного срока есть возможность обсуждать дальнейшую зарплату. Занятость полная (минимум 8 часов в день, есть возможность работать больше 8 часов и в субботу). Место работы: Польша, Лович (Łowicz) (Województwo Łódzkie). Знание английского или польского языков. Требование к полу: женский.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору