Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Южному
  4. Робота Провідний інженер /програміст/ в Україні
  5. Провідний інженер /програміст/
  Відправити резюме

  Провідний інженер /програміст/

  Заблокована
  17 600 грн. + %
   15 червня  Южне 
  Компанія: ДП «Морський торговельний порт «Южний»  (https://jobs.ua/company-dp-morskiy-torgovelniy-port-yujniy-410515) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Виробництво

  Контакти

  Контактна особа:Євгеній Вікторович
  Адреса:Южне, Одеська обл.

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования:

  Загальні вимоги: громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність відгуків про працю або схвальних характеристик, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації.

  Обязанности:

  Розробка коду рішення на основі технічного завдання. Виправлення помилок виявлених у процесі тестування й наступної експлуатації системи.

  Навички проектування реляційних баз даних. Досвід розробки на PL/SQL. Уміння розбиратися в чужому коді. Уміння працювати в команді.

  Windows Server (сервіси операційної системи, Terminal Server, прикладне ПЗ, антивірусний захист, AD, політики, DHCP, DNS, NTP, fileshares, ftp, VPN); Linux Server (NTP, NFS, FTP, SMTP, HTTP(S)); Exchange Server + Postfix; Vmware Vsphere; Cisco routers / switches ; Fortinet fortigate

  Условия:

  Офіційне оформлення на постійну роботу до Державного підприємства „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”, система премій, автотранспорт підприємства, медична страховка.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору