UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Провідний юрисконсульт в Києві
  5. Провідний юрисконсульт
Відправити резюме

Провідний юрисконсульт

Заблокована
8 140 грн.
  3 жовтня 2022  Київ 
Компанія: Молодіжна бібліотека «Молода гвардія»  (https://jobs.ua/company-molodjna-bbloteka-moloda-gvardya-1581030) (Всі вакансії)
Рубрики:Юриспруденція, право

Контакти

Контактна особа:Конашко Галина Борисівна
Адреса:Київ, вулиця Льва Толстого

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования, пожелания: Юридичний супровід діяльності бюджетної організації (вихідні документи, приймає та аналізує вхідні документи), організаційно-договірна робота, участь в організації та проведенні процедур закупівель товарів,робіт та послуг згідно процедури закупівель через "Систему електронних закупівель"

Обязанности: 

Условия: Знання бюджетного кодексу, розуміння організації роботи бюджетної установи, володіння знаннями з проведення закупівель за кошти бюджету у період воєнного стану

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору