Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Медицина, фармацевтика
  5. Провизор, фармацевт

Провизор, фармацевт

Заблокована
  3 травня  Харків 
Категорії:Медицина, фармацевтика
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Высокая заработная плата для профессионалов!

Аптека «Славутич» приглашает провизоров и фармацевтов (пос.Жуковского, Центр, м.Научная)

Мы предлагаем: гибкий график работы без ночных смен; достойную заработную плату (ставка + %); обучение (лекции, тренинги); перспективу профессионального и карьерного роста. Заработная плата от 8000 грн

Если Вы молоды и энергичны, если в Вас достаточно сил и потенциала для достижения высоких целей, если Вашими приоритетами являются профессионализм и постоянное движение вперед — то работа в нашем дружном коллективе как раз для Вас.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору