Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Python-програміст з фокусом на сервери і БД в Києві
  5. Python-програміст з фокусом на сервери і БД
  Відправити резюме

  Python-програміст з фокусом на сервери і БД

  Заблокована
  70 000 грн.
   27 квітня  Київ 
  Компанія: Allied Bits  (https://jobs.ua/company-allied-bits-1601429) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці

  Контакти

  Контактна особа:Eugene Mayevski
  Адреса:Київ, вул.Урлівська 11-А

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  В київський офіс іноземної компанії шукаємо Python-програміста з досвідом роботи в backend (uWSGI, Flask, OpenAPI / Connexion). Гарантуємо дружню атмосферу і гідну оплату.

  Задачі до виконання -- розвиток backend- (серверної) функціональності бізнесового напрямку із реалізацією нових та розширенням поточних функцій.

  Тип зайнятості - повна зайнятість в офісі в Києві (на час карантину - обговорюється). Оплата включає базову ставку і можливі премії за якісну роботу.

  Вимоги до виконавця -- суттєвий практичний досвід з Python в його застосуванні на серверах баз даних і application-серверах, включно із даними і stored-процедурами MySQL. Додатково: знання і досвід з JavaScript і frontend-технологіями (Angular, Ionic, Cordova) будуть плюсом, але не є обов'язковими.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору