Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кривому Розі
  4. Робота Разнорабочий в Україні
  5. Разнорабочий
Відправити резюме

Разнорабочий

Заблокована
9 000 грн. + %
 25 березня  Кривий Ріг 
Компанія: Завгородний Дмитрий Владимирович  (https://jobs.ua/company-zavgorodniy-dmitriy-vladimirovich-1603281) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон: +38 (066) 975-95-34
Контактна особа:Дмитрий Владимирович
Адреса:Кривий Ріг, Землячки, 15

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Срочно! На постоянную работу требуются разнорабочие для выполнения работ по городу и ближайшим селам. Приветствуются уже сложенные бригады. Опыт работы в ремонтах и на стройках приветствуется.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору