Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Польща
  4. Виробництво , Робота за кордоном , Робота без кваліфікації
  5. Разнорабочий в Польшу
Відправити резюме

Разнорабочий в Польшу

Заблокована
40 000 грн.
 24 квітня  Польща 
Компанія: USPI  (https://jobs.ua/company-uspi-1585273) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво, Робота за кордоном, Робота без кваліфікації
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Предоставляем работу разнорабочим без квалификации, а также специалистам! Плюс помогаем в оформление национальной визы D рабочая (6 мес, 360/180). Быстрые сроки, легальное рабочее приглашение от польского легального работодателя. Анкета. Страхование. По приезду в Польшу встречаем на вокзале сопровождаем к месту работы , жилью, больнице. Оформляем на работу на основе польского трудового договора (Умова злецения). В трудовой договор входит обязательное государственная страховка ZUS по которой вы сможете в любой момент обратиться в больницу, также оплачиваются все налоги , которые способствуют открытию карты побыта на территории Польши. Также предлагаем оформление рабочей визы без вакансии(когда человек хочет только визу, а работу сам себе подбирает в другом агенстве) также предлагаем рабочую визу категории D 06 (12 мес 360/360) с работой и без!

Обращаемся по телефону в Украине +380976061443

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору